Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vyzvvání

(Reicin Vladimír, 4. 9. 2015 16:53)

Srdečně zdravím a obracím se na Vás s prosbou. Přibližně před 20-ti léty jsem pracoval společně s p. Jaroslavem Zlámalem v OPS Řevnice. Pan Zlámal je příslušníkem Vašeho SDH. Ztratil jsem na něj kontakt a byl bych vděčný za zprostředkování telefonního styku. Mé číslo 723436964. Děkuji a ještě jednou srdečně zdravím!

Pozdrav ze Svádova

(Radek Svádov, 10. 12. 2014 23:48)

Ahoj. Máte pravdu, další krok ke zlepšení našich zásahů, taky přibudou starosti. Těší mě, že se občas podíváte k nám. Všiml jsem si, že jste podobně jako my, začali pracovat s dětmi, což je taky starost, ale já doufám, že se nám povede vychovat si nástupce, abychom to naše veledílo měli komu předat. Jinak furgon stále jezdí, nejčastěji vozí naši přípravku do tělocvičny a tak nějak ho zanedbáváme, díky nekonečné rekonstrukci zbrojnice. Stále nám chybí finance a volný čas.

Furgon

(Radek Svádov, 23. 7. 2014 0:33)

Ahoj kamarádi. Dnes jsme opět jezdili Vaším bývalým vozem. Od kolegů od vedle jsme si půjčovali DS16, vezli jsme ji na velkém plaťáku, na výstavu na pouti, kterou pořádáme tenhle víkend. Kromě motoru a majáků jsme zatím nic nevylepšili,chystáme zahrádku na střechu na savice a žebřík, opravujeme hasičárnu,kterou jsme zpět získali po 30 letech a tak není moc času. Patrně mu chybí střecha nad kapotou, na kterou si u Vás zvykl, už půl roku parkujeme venku. Zdravím a ohni zmar.